DEDEKTİFLİK2018-07-24T09:48:28+00:00

DEDEKTİFLİK NEDİR ?

Özel İstanbul Dedektiflik Olarak Bizler İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye de dedektiflik hizmetleri veriyoruz. Dedektiflik hizmetlerimizi verirken, verileri doğru, dürüst, açık net bir şekilde danışanımıza sunurak olası bir yanlış anlaşılma, olası bir olumsuz sonuçtan danışanımızı koruyoruz.

Danışanlarımız bazen çocuklarını, bazen iş ortaklarını, bazen eşlerini, bazen personelini, bazen kayıplara karışmış bir yakınını, bazen beklenmedik anda kaybettikleri paralarını, bazen birden bire ortaya çıkan akrabalarını, evlenmek üzere oldukları nişanlılarını, bazen anne babasını, bazen arkadaşını takip ettirmek, içindeki kuşkulardan kurtulmak istiyorlar.

Dedektiflik hiçbir zaman kolay bir iş olmamıştır, geçiştirilecek kadar basit de değildir, resmi takiplerde delil yetersizliğinden kapanan dosyalar, şahitlerin bulunmaması sayesinde devam eden mahkemeler, eşlerin birden bire uzaklaşması yakınlaşması, maddi manevi kayıpların olması dedektiflik hizmetini bazen gerekli kılmakta, insanların hayatları bazen çıkmaza girmekte, maddi manevi kayıplar yaşanmaktadır.

istanbul-dedektiflik-firması

Dedektifliğin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır, iz sürmek, doğru bilgilere ulaşmak, bilinmeyenleri ortaya çıkarmak, kayıpları bulmak, maddi manevi kayıpları geri kazanmaya çalışmak insanoğlunun içinde insanlık tarihinden beri vardır, insanoğlu  var olduğu zamandan beri dedektiflik hizmetleri vardır.

Dedektiflik bi çeşit polislik gibidir, hem her bilgiye tam ulaşmalı hemde bu işi yaparken kimseyi incitmemelisiniz, bizler bu önemli sorumluluğu yerine getirirken hem teknolojik imkanları hemde birebir takip gerektiren tüm imkanları kullanarak gerektiğinde yurt dışına kadar uzanan çalışmalarımızla doğru bilgileri danışanımıza ulaştırır gerekli delilleri, gerekli bilgileri danışanımıza ulaştırarak kusursuz bir dedektiflik hizmeti veriyoruz.

Özel İstanbul Dedektiflik olarak bizler eş takibi, nişanlı takibi, evlilik öncesi takip, çocuğun takibi, arkadaşların takibi, iş ortaklarının takibi, büyük projeler öncesi araştırmalar, büyük alış verişler öncesi iş ortağı araştırılması, miras araştırması, mal varlığı araştırması, hukuki takip , adres tesbiti, şüpheli takibi, hırsızlık sonrası şüpheli takibi, büyük maaşlarla çalıştırılan yada işe alınmayı düşünülen personelin takibi konularda dedektiflik hizmetleri veriyoruz. Özel İstanbul Dedektiflik bu konularda en net, en güvenilir, en sağlam, en profesyonel delillerle sizlere hizmet veriyor.

Sektörde uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerle çevremizde tanınmakta ve danışanlarımızdan değer görmekteyiz. Şimdi ise internet ortamında gerekli hedef kitleye ulaşarak daha fazla danışanın bizim net bilgilerimizle huzurlu bir hayat, içi rahat ortaklıklar, kaybolan kişilerin bulunmasıyla sizlere hizmet veriyoruz.

Büromuz İstanbul merkezlidir. Ulusal çapta araştırma yapıyoruz. Teknik araştırma yapmadığımız bir ilimiz yok. Ancak fiziki takip ve araştırmaları doğu ve güneydoğu illerininin kırsal kesimlerinin bazılarında yapamıyoruz.Tüm çalışanlarımız emekli polis ve askerlerden oluştuğu için hepimizin yeşil pasaportu vardır. Bu bizim başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yaptığımız çalışmalar da vizesiz ulaşım sağlaması açısından zaman ve ekonomi tasarrufu sağlıyor. Tüm Türkiye’de Avrupa’da Asya’da ve Afrika’daki ülkelerde ihtiyaç duyacağınız dedektiflik ile ilgili konuda sizlerin yanında olarak profesyonel bir ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.